Kurumsal

Beha Makine Hakkında

BEHA Makine Teknolojileri, uzun yıllardır özel makine tasarımı ve imalatı yapmakta olan ortakların öncülüğünde kurulmuş bir firmadır. Kurulduğu ilk günden itibaren sektörün ve müşterilerin isteklerine kulak vererek, kararlı bir şekilde hedefleri doğrultusunda ilerlemekte ve büyümektedir. Makine imalatı ve tasarımı sektöründe, tecrübeli ve dinamik bir ekibin yapmış olduğu özgün tasarım çalışmaları ve tamamladığı projeleri sayesinde müşterilerine imalat sektöründe destek sağlamaktadır. Beha Makine Teknolojileri gün geçtikçe gelişen teknolojiyi yakından takip eden, ar-ge faaliyetlerine önem veren, sürekli gelişme bilincinde olan ve müşteri memnuniyetine en üst düzeyde dikkat eden bir kurum olmayı vizyon edinmiştir.En büyük yatırımımız müşterimiz mottosunu, şirket kültürü olarak benimsemiş bir kuruluş olarak, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize özel makine tasarımı, imalatı ve ar-ge çalışmaları hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. İş ortaklarımızın başarısını kendi başarısı olarak özümseyen Beha Makina Teknolojileri, alanında lider, kaliteli ve yenilikçi ürünleri bünyesine katarak gelişen global pazarda hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yüksek teknoloji ve ar-ge faaliyetleri ile sürekli gelişim bilincinde teknik kadromuz ile kaliteden ödün vermeden, sektöründe tercihlerin başında yer edinen bir kuruluş olmak. Özgün tasarım, imalat ve yüksek kalite tecrübemizle bir marka olmak. Kurumumuzun her bireyi ve yapı taşı ile bütünleşmiş bir şekilde bir kimlik oluşturmak ve bu kimliği yaşatmak.

Misyonumuz

Beha Makina Teknolojileri misyonu, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyi ve kalitesi kabul görmüş ürünleri ortaya koymayı hedef edinmiş bir firma olarak, ar-ge faaliyetleri öncülüğünde kendimizi sürekli geliştirerek ve hızla ilerleyen teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktır. Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız tarafından güvenilir ve stratejik bir ortak olabilmek, ülke ekonomisine katı değer sağlamak ve iş ortaklarımız ile büyüyerek gelişen bir şirket misyonumuzu oluşturan temel ilkelerdir. Üretim ve tasarım alanlarında uzun yıllar sonucu elde edilmiş bilgimiz ve tecrübemiz ışığında, gelişmeyi ve geliştirmeyi ilke edinmiş teknik kadromuz ile planladığımız hedefimize ulaşmak ve üstlendiğimiz misyonu en iyi şekilde yerine getirme inancındayız.