Projeler ve Danışmanlık

Proje ve danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanızın işleyişini kolaylaştırmak, her zaman yaptığınız fakat fark etmeden en fazla zaman kaybı yaşadığınız işlerinizi düzenlemek, fikirlerinize mühendislik bakış açısı ile yaklaşarak fikrinizin üretilebilecek bir tasarıma dönüşmesini sağlamak ve bu sistemleri projelendirip siz müşterilerimize daha anlaşılır ve memnun edici bir hizmet sunmayı amaçlamış bulunmaktayız.

Beha Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Beha Makine Teknolojileri olarak, firmanızda üretilen fakat teknik dosyaları bulunmayan ürünleriniz için 3 boyutlu çizim , tasarım ve mekanik reçete hizmetleri sunmaktayız. Firmanızın işleyişini sizin için daha kolay hale getirmemiz, üretim hattınızda olan aksaklıkları ortadan kaldırmamız ve sürekliliği olan bir üretim ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ürünlerinizin teknik girdilerini oluşturmak firmanızın daha seri işlemesine ve müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi kolaylaştırabilir fakat Beha Makine Teknolojileri olarak bununla yetinmeyip, ürünlerinizin tasarımını yaparken, aynı zamanda Ar-Ge bölümümüzün incelemeleri sonucu, size daha kolay bir üretim imkanı sağlayan veya daha uygun maliyetlerde bir ürün ortaya koymanızı hedefleyen tavsiyelerimiz ile sunulan hizmetten memnun kalmanızı sağlıyoruz. Tavsiyelerimizi raporlar halinde sunup sizlerinde onay vermesi halinde, Ar-Ge bölümümüz ürünün detaylı tasarımını yapar ve seri imalat sırasında oluşabilecek hataları tespit ederek ortadan kaldırır.

Projelendirme hizmetimizde sistematik ve kapsamlı bir yol izleyerek fikirlerinizin en az maliyet en yüksek kalitede buluşturma prensibi ile hareket ediyoruz. Firmamız siz müşterilerimizin vermiş olduğu kriterler doğrultusunda kapsamlı bir araştırma ve tarama işlemi yapmaktadır. Bu araştırma işlemi sonucunda sunulan raporlar ile ürünün tasarım ve projelendirme sürecine sizleri de dahil ederek fikirlerinizi gerçekleştirmek için gerekli teknik resim, 3 boyutlu tasarım ve mekanik reçete gibi teknik bilgileri, standartları ile beraber sizlerle paylaşıyoruz.

Projelendirme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile esas amacımız olarak imalat ve tasarım süreçlerinde oluşan olumsuzlukları, derin sektör bilgimiz ve tasarım tecrübelerimiz ile minimum seviyelere çekerek çözüm ortaklığı sunduğumuz kurumların ilerlemesinde aktif rol almaktır. Her müşterimizi kendimiz gibi özümseyerek, mühendislik çözüm ortaklığını sunmaktayız.

Sosyal medya hesaplarımızdan konu ile ilgili görsellere ulaşmak için lütfen tıklayınız.